Produkcja

Spełniamy najwyższe standardy produkcyjne, gwarantując Państwu najlepszą jakość.

Produkcja autobusów i minibusów w naszej firmie odbywa się w specjalnie do tego przeznaczonych halach. Aby sprostać wymaganiom oraz zdobyć przewagę nad konkurencją pomieszczenia produkcyjne oraz stanowiska do kompleksowej adaptacji pojazdów zostały wyposażone w specjalistyczne narzędzia i urządzenia, które pozwalają poprawić wydajność produkcyjną oraz osiągnąć najwyższą jakość oferowanego produktu. Wyposażenie techniczne i odpowiednie dostosowanie hal produkcyjnych jest jednym z rygorystycznych wymagań względem normy ISO 9001:2009, gwarantującej wysoką jakość naszych autobusów i minibusów.

Jesteśmy w pełni świadomi, że ze względu na rodzaj realizowanych prac, jednym
z najważniejszych zasobów jest personel. Nasza doświadczona i wyszkolona kadra techniczna posiada odpowiednie kwalifikacje, które bezpośrednio wpływają na jakość wyrobów. Dzięki ciągłemu podnoszeniu umiejętności i wiedzy w oparciu o konsekwentnie prowadzoną politykę szkoleń całego zespołu, mamy możliwość wprowadzenia nowych rozwiązań pod kątem praktycznym i stylistycznym, podążając tym samym za nowościami z branży motoryzacyjnej.

Firma Bus Factory stosuje do produkcji w swoich zabudowach materiały i komponenty renomowanych firm posiadających certyfikaty oraz atesty spełniające standardy i wymogi europejskie, gwarantując tym samym wysoką jakość, trwałość oraz niezawodną eksploatację pojazdów. Jesteśmy w pełni przekonani, że sprawdzeni przez nas dostawcy krajowi i zagraniczni oferują nam odpowiedni produkt.

Dokładamy wszelkich starań, aby produkowane przez nas autobusy i minibusy stały się produktem o najwyższej jakości, nowoczesnej stylistyce, czego efektem będzie Państwa satysfakcja oraz sukces firmy.

Bus Factory Sp. z o.o. Sp. k.

84-200 Wejherowo
Przemysłowa 56
office@busfactory.eu

WYZNACZ TRASĘ

Nasz zespół

Piotr Bielecki

Dział sprzedaży
+48 570 155 570

Emilia Bork

Dział sprzedaży
+48 503 903 162

Rafał Bork

Dział serwisu & gwarancji
+48 609 794 285

Dawid Lesner

Dział zamówień & logistyki
+48 505 556 801

Dealerzy Bus Factory

Czytaj więcej

Formularz kontaktowy

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane

NIEZAWODNY PARTNER W BIZNESIE

Pojazdy komercyjne dla Twojej firmy

Pojazdy komercyjne dla Twojej firmy